تور اسپانیا
تور اسپانیا

درباره تور اسپانیا

پایتخت اسپانیا بارسلون میباشد و بارسلون پرجمعیت‌ترین شهر کاتالونیا، در استان بارسلون قرار دارد و بعد از مادرید، پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا میباشد. طبق اماری که سال 2016 ارائه شد جمعیت بارسلون با شهرهای اطراف آن، به ۴٫۶ میلیون نفر می‌رسد.

بارسلون شهری زیبا و پر‌جنب‌جوش و شاد میباشد؛ آفتاب‌های دلچسب و معماری‌های عجیب و خیره‌کننده آن معروف است. بارسلونا هم دریا دارد هم و ساحل و آفتاب،شب‌های آن نیز زنده و بیدار است.شهری است با موزه و آثار معماری و تاریخی ،و همچنین مراکز خرید و تفریحات و رستوران و کافه.

زیبایی های بارسلونا از خیابان‌های آن آغاز می‌شود؛ خیابان‌های بارسلونا موزه‌ای از آثار گائودی، معمار معروف اسپانیایی میباشد که در آثارش خلاقیتی عجیب و دیدنی دارد: از کلیسای مشهور و نیمه‌کاره ساگرادا فامیلیا که بی تردید بزرگترین شاهکار او‌ میباشد، تا خانه کاسا میلا و پارک گوئل که توریست‌ها از آن بسیار استقبال میکنند.

خیابان لارامبلا و میدان کاتالونیا قلب تپنده‌ شهر میباشد که چکیده‌ بارسلون در آن قابل مشاهده است از یک طرف نوازندگان و نقاش‌های خیابانی، گل‌فروش‌ها و مغازه‌های کوچک سوغاتی فروشی و کلیسا‌ها و بنا‌های قدیمی چشم نواز است و از طرف دیگرِ لارامبلا هم به مرکز‌خرید‌ها، رستوران‌ها و کافه‌ها و قایق‌های شناور بر مدیترانه خواهید رسید. بارسلونا شهری است همیشه خواهان بیشتر ماندن در آن هستید.

از دیدنی های آن میتوان به کلیسای ساگرادا فامیلیا ,خیابان لارامبلا ,کاسا میلا ,پارک گوئل,باری گوتیک,ورزشگاه و موزه‌ کمپنوئو,پارکمون‌جوییک,ساحل بارسلونتا,موزه‌ هنر ملی کاتالونیا و کاسا باتلو اشاره کرد.

 

ویزای انگلستان

نگاهی به کشور انگلستان پایتخت انگلیس، می‌تواند از رویایی‌ترین تجربه‌ی شما در طول عمرتان باشد. قبل از سفر، لندن پایتخت انگلستان، در کنار رودخانه‌ی تیمز قرار دارد و قدمت آن ... ادامه مطلب

دریافت تندیس برند برتر رضایتمندی مشتری

  اجلاس رضایتمندی مشتری با محوریت تبیین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در محل در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ... ادامه مطلب