تور تایلند
تور تایلند

درباره تور تایلند

تایلند

تایلند کشوری به وسعت 513.120 کیلومتر مربع، واقع در جنوب شرقی آسیا و با آب و هوای گرمسیری می باشد. این کشور از شمال و شمال شرق با لائوس؛ از شرق با کامبوج؛ از جنوب با مالزی و از غرب و شمال با میانمار همسایه می‌باشد. پایتخت تایلند بانکوک، زبان رسمی کشور تایلندی و واحد پول آن بات می‌باشد. از شهرهای مهم دیگر آن میتوان به پاتایا، پوکت و جزیره سامویی اشاره کرد که با تور تایلند می توانید از جاذبه‌های گردشگری آن بسیار لذت ببرید. شمال کشور تایلند کوهستانی با جنگل‌های فراوان، در نواحی مرکزی آن شالیزارهای سرسبز برنج، در غرب و شرق باغهای میوه، درختان کائوچو و ساحل شنی سفید می‌باشد. تایلند دارای تعداد زیادی جزیره است.

آب و هوا

تایلند دارای آب و هوای گرمسیری با سه فصل گرم، بارانی و خنک می‌باشد.

 

دین و مذهب

مردم تایلند 95% بودایی، 4% مسلمان، کمتر از 1% مسیحیان کاتولیک می باشند و در کنار آنها آیین‌های سیک و هندو زندگی می‌کنند. به همین جهت در تور تایلند آزادی مذهبی برای تمام افراد وجود دارد.

جاذبه های گردشگری

برخی از جاذبه‌های گردشگری تایلند باغ رز، بازار روی آب بانکوک، مزرعه تمساح‌ها و... در بانکوک؛ جزیره مرجان، مینی سیام (مجموعه‌ای از سمبلهای کشورهای دنیا مانند تخت جمشید ایران)، پارک آبی، باغ گلها و... در پاتایا؛ فیل سواری در جزیره، شهر قدیمی پوکت، قایق‌سواری در تنداب در جزیره، کاباره سیون و ... در پوکت می‌باشد.

 

 

ویزای انگلستان

نگاهی به کشور انگلستان پایتخت انگلیس، می‌تواند از رویایی‌ترین تجربه‌ی شما در طول عمرتان باشد. قبل از سفر، لندن پایتخت انگلستان، در کنار رودخانه‌ی تیمز قرار دارد و قدمت آن ... ادامه مطلب

دریافت تندیس برند برتر رضایتمندی مشتری

  اجلاس رضایتمندی مشتری با محوریت تبیین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در محل در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ... ادامه مطلب