تور بانکوک
تور بانکوک

درباره تور بانکوک

Bangkok tour: بانکوک پایتخت کشور تایلند و دارای بیشترین تعداد توریست در مقایسه با شهرهای جهان است. در این شهر ۸ میلیون نفر زندگی می‌کنند. بانکوک دو فصل خشک و بارانی دارد.
یکی از بهترین گشت‌وگذارها در بانکوک، گشت‌و‌گذار از طریق راه‌های آبی است. برای خرید کردن، مکان‌های بسیاری در بانکوک وجود دارد. در بازار «رد فای» شما می‌توانید اجناس قدیمی و خاص تایلند را بیابید. از لباس های قدیمی گرفته تا وسایل آنتیک در این بازار پیدا می‌شود.
بانکوک دارای جاذبه‌های تاریخی، سنتی و مدرن است. شما در بانکوک می‌توانید از کاخ بزرگ، معبد بودای خمیده، بازارچه‌های شناور، خیابان‌ها و محله‌های گوناگون با فرهنگ‌های متفاوت دیدن کنید. البته این شهر جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد که هر کدام می‌تواند برای شما جالب باشد. اگر قصد دارید به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری سفر کنید، ما به شما تور بانکوک را پیشنهاد میکنیم.

[caption id="attachment_6456" align="aligncenter" width="300"]Bangkok tour Bangkok tour[/caption]

Grand palace: اگر می خواهید فقط به یک جاذبه توریستی مهم تاریخی در Bangkok، از این قصر زیبا دیدن کنید. با توجه به اسم این بنای تاریخی مشخص است که خانواده سلطنتی در این محل زندگی می کردند، همچنین این بنا ساختار های دیدنی و جذابی دارد که پادشهان مدرن را شرمنده خود می کند. این بنا در سال 1782 ساخته شده، محل سکونت نسل های مختلفی از خاندان سلطنتی بوده و هنور هم مراسم مهم و جایگزینی سران دولتی در این مکان انجام می شود. پس این تور نیم روزی را همراه با یک راهنمای محلی انجام دهید، راهنمای محلی می تواند ویژگی های مهم این بنای تاریخی و سایر اطلاعات مربوط به آن را در اختیار شما بگذارد.

[caption id="attachment_6834" align="aligncenter" width="300"]Grand palace Grand palace[/caption]

Wat pho: در سمت جنوب حومه Grand palace واقع شده است، و به آسانی با مقداری پیاده روی به این مکان خواهید رسید. این معبد همچنین به عنوان Wat chetuphon نیز شناخته می شود، معبد توسط بادشاه راما اول ساخته شده و قدیمی ترین بنا در بانکوک می باشد. قرن ها پیش به عنوان داروخانه شناخته شد و اولین دانشگاه تایلند بود که هر دو توسط پادشاه راما سوم بنا شده اند. شما می توانید یک ماساژ تایلندی یا ماساژ پا را در مدرسه ی پزشکی سنتی دریافت کنید، اما قیمت ها به طور قابل توجهی بالاتر از سایر مراکز ماساژ در نقاط دیگر شهر می باشند.

[caption id="attachment_6851" align="aligncenter" width="300"]Wat pho Wat pho[/caption]

Wat Arun: این بنا چیزی جز یک مجموعه ی پیروزمندانه است که به جنگهای باستانی بین Siam و Burma بر میگردد. پس از سقوط برمه ها، Ayutthaya خاکستر و جنگ را کاهش داد. اما ژنرال تاکسین و بازماندگان قول دادند تاا زمانی که خورشید دوباره برخیزد لشگر کشید را ادامه دهند و در آنجا یک معبد ساخته شد. Wat Arun، معبد سحر، همان معبد بود. این معبد جایی است که پادشاه جدید قلعه سلطنتی خود و کلیسای خصوصی خود را ساخت.

[caption id="attachment_6874" align="aligncenter" width="300"]Wat Arun Wat Arun[/caption]

Wat Traimit, Temple of the Golden Boddha: شرکت شرق آسیا زمینی در نزدیکی معبد را خریداری می کند، شرط فروش حذف مجسمه ی گچی بودا بوده است. مجسمه به قدری بزرگ بود که جرثقیل قادر به حمل آن نبوده است، کابل پاره شد و مجسمه به زمین افتاد، صبح روز بعد راهبانی که از آن مکان می گذشتند متوجه درخشش از داخل مجسمه شدند. تلاش برای پیدا کردن منشا این مجسمه تا کنون بی نتیجه بوده است، ولی پیش بینی می شود این مجسمه مطعلق به دوره ی Sukhothai باشد، زمانیکه مهاجمان کشور و غنیمت های آن را غارت می کردند، مجسمه های با ارزش بودا را در پوششی از گچ پنهان می کردند تا از غارت آن ها جلوگیری کنند.

[caption id="attachment_6897" align="aligncenter" width="300"]Wat Traimit, Temple of the Golden Boddha Wat Traimit, Temple of the Golden Boddha[/caption]

ویزای انگلستان

نگاهی به کشور انگلستان پایتخت انگلیس، می‌تواند از رویایی‌ترین تجربه‌ی شما در طول عمرتان باشد. قبل از سفر، لندن پایتخت انگلستان، در کنار رودخانه‌ی تیمز قرار دارد و قدمت آن ... ادامه مطلب

دریافت تندیس برند برتر رضایتمندی مشتری

  اجلاس رضایتمندی مشتری با محوریت تبیین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در محل در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ... ادامه مطلب