تور ارمنستان
تور ارمنستان

درباره تور ارمنستان

Armenia tour: ارمنستان کشوری است در قفقاز به پایتختی ایروان. این کشور از شمال با گرجستان، از شرق با جمهوری آذربایجان، از غرب با ترکیه و از جنوب با ایران و نخجوان همسایه است. واحد پول ارمنستان درام است. ارمنستان یک کشور‌ باستانی و منحصر به فرد است که گردشگران در آن فرصت‌های بسیاری برای تفریح دارند. مردم ارمنستان خون‌گرم و بسیار میهمان‌نوازاند.
پایتخت ارمنستان ۳۵۰۰ سال عمر دارد، به همین دلیل جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی در این شهر به چشم می‌خورد.
“موزه‌ای گسترده در زیر آسمان” لقبی است که به این کشور داده‌اند.
اگر به دنبال سفری میگردید که در آن هم از جاذبه‌های طبیعی و هم از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی لذت ببرید،
ما به شما تور ارمنستان را پیشنهاد میکنیم.

تور گردشگری ارمنستان

 برخی جاذبه های گردشگری ارمنستان: 

مرکز شهر باستانی ایروان: پایتخت ارمنساتان، شهر ایروان، یک شهر دنج با معمیاری بسیار زیبا و مشهور است. این شهر دارای تاریخچه قرون وسطایی است_با توجه به کتیبه شاهزاده ای از ارگیشتی پادشاه اورارنتی، در سال 782 قبل از میلاد ساخته شده است، که نشان می دهد ایروان قدمتی فراتر از روم باستان دارد. به کسانیکه برای اولین بار به ایروان می روند، توصیه می کنیم از مرکز این شهر که به دلیل شاهکار های معماری منحصر بفرد، کافه ها، رستوران ها و پارک های زیبایش معروف است، حتما دیدن کنند. قلب پایتخت توسط میدان جمهوری به دست معمار معروف الکساندر تامانیان در سال 1924 طراحی و ساخته شده است. این میدان توسط ساختمان های مهمی مانند موزه تاریخ ارمنستان و مجلس نمایندگان احاطه شده است.

Armenia tour

اچمپادزین: این شهر در 20 کیلومتری ایروان واقع شده است. یک تور گردشگری ارمنستان بدون بازدید از این شهر کامل نخواهد بود. ارمنستان اولین کشور در جهان است کعه مسیحیت را به عنوام یک مذهب دولتی پذیرفته است (در سال 301 میلادی) و کلیسای جامع اچمپادزین در این شهر ساخته شده است. اچمپادزین در محل قدیمی باستانی ساخته شده است و مرکز مذهبی ارامنه است.

Armenia tour

صومعه Tatev: ساعت طول می کشد (253 کیلومتر) تا همراه با ماشین از ایروان به صومعه Tatev برسید، اما ارزش تلاش برای بازدید یکی از محبوب ترین بناهای تاریخی در ارمنستان را دارد. صومعه یک قصر قرون وسطایی است که در لبه ی یک دره ی عمیق واقع شده و منظره ی های کوهستانی شگفت انگیزی را شامل می شود. به منظور رسیدن به صومعه، شما می توانید ماشین_کابلی استفاده کنید. حدود 20 دقیقه با استفاده از این کابل از بین کوهستان عبور کرده و می توانید از مناظر زیبا لذت ببرید.

صومعه Tatev

دریاچه sevan: Sevan به دلیل دریاچه اش یکی از محبوب ترین شهر های ارمنستان است. این دریاچه به خصوص در فصل تابستان در میان ساکنان محلی و گردشگران بسیار پر طرفدار است. این دریاچه 1900 متر عمق دارد و یکی از عمیق ترین دریاچه های جهان محصوب می شود. زیبایی منحصر به فرد این دریاچه باعص شده تا به آن لقب مروارید طبیعت ارامنه را بدهند.

دریاچه Sevan

شهر غاری khndzoresk: در منظقه سینیک جاذبه لی وجود دارد که در بین گردشگران بسیار محبوب است و آن روستای قدیمی khndzoresk می باشد. بخش قدیمی روستا از غار های بزرگی تشکیل شده است که در آن مردم تا سال 1950 در آن ها زندگی می کردند. پل جدید، دو بخش روستا را به یکدیگر متصل می کند و مناظر پل به معنای واقعی کلمه شگفت انگیز است.

ویزای انگلستان

نگاهی به کشور انگلستان پایتخت انگلیس، می‌تواند از رویایی‌ترین تجربه‌ی شما در طول عمرتان باشد. قبل از سفر، لندن پایتخت انگلستان، در کنار رودخانه‌ی تیمز قرار دارد و قدمت آن ... ادامه مطلب

دریافت تندیس برند برتر رضایتمندی مشتری

  اجلاس رضایتمندی مشتری با محوریت تبیین جایگاه حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در محل در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. ... ادامه مطلب