بدون شک یکی از تفریحات هیجان انگیز و مورد علاقه مسافران تور آنتالیا ، استفاده از پارک های آبی می باشد . در ادامه با خسروان سیر همراه باشید تا با بهترین پارک های آبی شهر آنتالیا آشنا شویم :

پارک آبی آکوا | Aqua park

در این پارک شما میتوانید هیجان پرتاب شدن در آبهای درخشان ، با سرعت بالا را تجربه کنید! انواع سرسره های روباز ، رو بسته ، یو شکل و یا سرسره های چاله فضایی شما را به سمتشان می کشند. این سرسره ها با مسیری امن ، در نهایت به استخری زیبا منتهی می شوند. علاوه بر سرسره ها، پارک آبی آکوا استخر های مجزایی دارد که با وجود موسیقی زنده و استخر کودکان میتوانید از فضای آن برای استراحت و ریلکس شدن و همچنین آفتاب گرفتن و یا انواع ماساژها استفاده کنید.

جذاب ترین قسمت پارک آبی آکوا رفتینگ در رودخانه ای مواج با طول ۳۰۰ متر  و استخر موج مصنوعی آن است.این استخر در تمام طول روز موج دارد و شما میتوانید با موسیقی و شادی به تفریحات آبی بپردازید .

از دیگر قسمت های هیجان انگیز این پارک میتوان به جامپینگ (پرش از ارتفاع ۷۰متر ) و سرزمین دلفین ها (با پرداخت هزینه جداگانه ) اشاره کرد.

هزینه بلیت پارک آبی ، بسته به این که از کجا بلیت را تهیه میکنید متفاوت است .اگر از هتل های انتالیا و یا لیدر بلیت خریداری نمایید ۵۰ لیر هزینه دارد و این بلیط میتوانید از نهار در پارک آبی هم استفاده کنید . اما برای صرفه جویی در هزینه ها توصیه می کنیم بلیت را ر مستقیماً از سایت پارک آبی آکوا و یا بصورت حضوری خریداری نمایید که در این صورت هزینه بلیط ۳۰ لیر است .

Address: aqualand .Lara Yolu No:۰۱. Muratpasa. Antalya ۰۷۱۶۰.Turkey

پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی|Troy Auapark Rixos Premium

این مجموعه آبی که از بزرگترین پارک های آبی آنتالیاست، وابسته به هتل ریکسوس پریمیوم می باشد .این هتل در منطقه بلک قرار دارد و فاصله آن تا مرکز شهر آنتالیا ۵۰ کیلومتر می باشد .از جمله قسمت های این پارک آبی میتوان به  برج تروجان ، گیت اصلی ، سرسره ، آبشار ، وسایل بازی متنوع و نمایش دلفین ها اشاره کرد . برای بازدید از این قسمت ها حداقل ۳ ساعت زمان نیاز دارید .  پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی هر روزه از ساعت ۹ صبح الی ۶ بعداز ظهر باز می باشد .

استفاده از پارک آبی برای مهمانان هتل ریکسوس پریمیوم رایگان می باشد ولی در صورتی که شما در این هتل اقامت ندارید نیز میتوانید با پرداخت هزینه جداگانه از خدمات آن استفاده کنید . قیمت بلیط پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی حدود ۵۰ لیر می باشد .

Address : Belek Mahallesi, İleribaşı Mevkii No:116, 07505 Belek / Serik/Serik/Antalya, Turkey

پارک آبی ددمان | Dedeman Aquapark Antalya

پارک آبی ددمان یکی از محبوب ترینپارک های آبی آنتالیا می باشد که مساحتی حدود ۶۵۰۰ متر مربع دارد و همچنین دارای ۲۳ سرسره کوچک و بزرگ و رودخانه ای مواج با طول ۳۵۰ متر است .شایان ذکر است اکثر وسایل بازی این پارک جهت استفاده بزگسالان طراحی شده و برای کودکان مناسب نیست .در صورتی که قصد استفاده از این پارک را دارید نگران مسیر نباشید .با وجود وسایل نقلیه در مسیر آنتالیا به پارک آبیتردد شما در این مسیر راحت خواهد بود .

قیمت بلیط پارک آبی ددمان  مشخص نیست چون در حال حاضر متاسفانه امکان استفاده از این پارک وجود ندارد .

.Address: SirinyalI Mah.Lara Yolu No:01 | Muratpasa, Antalya 07160, Turkey